Nieuwsarchief van Haute Equipe, financieel adviesbureau overheid en onderwijs

Nieuws archief

PAUW relatiedag weer een succes!

14-09-2009

2009-09-14

De PAUW relatiedag vond 4 september voor de 6e keer plaats. Deze keer in Burgers’ Zoo in Arnhem. 175 abonnees hadden zich aangemeld. De dag was ingericht volgens het beproefde concept van een kennisdeel met sprekers in de ochtend en een recreatiedeel in de middag.

In de ochtend sprak Gijs Oskam, beleidsmedewerker van de VNG over de werking van aanvullend bestuursakkoord over de periode tot en met 2011 en hij gaf ook wat scenario’s voor de periode daarna. Tevens sprak hij over de werking van de ‘ontwikkeling van de uitkeringsbasis’, een term die tot nu toe weinig impact had maar met de explosieve stijging van de bijstandsontvangers ineens erg belangrijk is geworden.

Daarna sprak Peter Huigsloot, directeur van onderzoeksbureau Cebeon over de ontwikkeling van de clusters binnen het gemeentefonds en het belang van benchmarking. Tot slot sprak PAUW-beheerder Patrick Schier over de nieuwe gebruikerstoepassingen, waaronder een grafische module en een begrotingsanalyse-module.  

Het middagdeel speelde zich af in de dierentuin, waarbij in kleine groepen door middel van een geavanceerd navigatiesysteem de mooie plekjes in beeld werd gebracht.


Gijs Oskam

178
Haute Equipe - Mensen met meerwaarde
disclaimer | privacy | algemene voorwaarden | sitemap powered by weBSolve