Nieuws archief
Haute Equipe verzorgt workshop tijdens FAMO-jaarcongres 2 en 3 oktober
26-09-2008
Haute Equipe is al jaren een trouwe sponsor van het FAMO-jaarcongres. Het congres vindt dit jaar plaats op 2 en 3 oktober in Almere. Het thema is: ‘De slag voor en om de burger, wat betekent dat voor de middelenmanager’
Vanuit Haute Equipe verzorgen Dick Boersma (senior adviseur) en Peter van Reijn (senior consultant) van regio Noord tijdens het congres een workshop onder de titel Vraaggerichte benadering en integraal management.
Vraaggerichte benadering van de burger vergtop meerdere vlakken aanpassingen in onze wijze van werken. In deze workshop nemen we u mee langs de volle breedte van het integrale management. Zowel het middelenmanagement op de ‘hardere’ terreinen, zoals financiën en ICT, maar ook de wat ‘softere’ kant van de bedrijfsvoering komen uitgebreid aan de orde. Op welke wijze bereiden wij ons personeel en onze burgers voor op de veranderingen in dienstverlening? Hoe zorgen we ervoor dat individuele medewerkers zich ook echt klantgericht gaan gedragen? En wat verwachten onze burgers nu eigenlijk van ons? Hoe krijgen we onze burgers zover dat ze de overheid ook werkelijk digitaal gaan benaderen? Als u deze workshop verlaat met veel vragen en een drive om er antwoord op te krijgen zijn wij in onze opzet geslaagd.